Fotoclubs

Foto en diaclub Fodifi Wondelgem: www.fodifi.be

Foto & Diakring Nieuw Gent: www.fotoclubnieuwgent.be

Gaverse foto en diaclub: www.gafodi.be

Iris Lede: www.irislede.be

Kon. fotokring Imago Hamme: www.imago-hamme.be

Lux Nova: www.luxnova.be

VTB Fotoclub Wetteren: www.vtbfotoclubwetteren.be

Ben Goossens fotografie :   http://photo.net/photos/ben.goossens

Fotoclub Focus Geraardsbergen :   http://www.fotodot.be/focusgeraardsbergen/

Koninklijke Mechelse Fotoclub :  http://www.kmf-foto.be/fotogalerie.htm

Fotokollektief Kritika :  http://users.skynet.be/kritika/

Fotoclub Aalst   http://fotoclubaalst.be/

Foto- en AV-club Scaldis Schellebelle